20 Temmuz 2016 Çarşamba

GÜLEV AKSESUAR

0 yorum
Fark ettim ki uzun süredir hemde bayağa uzun süredir blogumu öksüz bırakmışım. Hayat şartları demek istiyorum!!! Çalışma hayatı ve evlat insana birçok şeyi unutturuyor yada es geçmek zorunda bırakıyor.
Buradan ayrı kaldığımda neler mi oldu?
Uzun yıllardır yaptığım Proje Uzmanlığı işini bırakma kararı aldım. Ama öyle çat diye bırakamam. Neden mi bırakıyorum? Çünkü beni hiç mutlu etmiyor. İnsanlara anlayamayacak bir şeyi anlatmak o kadar zor ki! Ayrıca Yağız büyüyor ve bitmek bilmeyen bir enerjisi var. Ofiste benimle. Bu durum işimi daha da zorlaştırmaya başladı. Her neyse, bende çocukluğumdan beri hayalini kurduğum ve üniversite yıllarından beri ufak tefek yaptığım aksesuar işiyle ilgili bir adım attım. Öncelikle bir geçen yıl ramazan şenliklerinde bir yer kiraladım. Ve oradan kazandığımla bir pazar yeri satın aldım. İşi alttan öğrenip girmek en mantıklısı. 1 yıllık hedef koydum dükkan için. Bu arada AMWAY ile tanıştım. Hayatımın işi :) Pazar işim güzel güzel giderken, AMWAY işime ağırlık verdim. İnsana ve emeğe bu kadar değer veren bir şirket bulmuşken sıkı sıkı tuttum. Hala tutuyorum. Ve sağ oldukça tutacağım. (Bunu ayrıca anlatacağım) 1 yılım dolmadan aksesuar dükkanımı açtım.

                                                           "GÜLEV AKSESUAR"


Ve şunu anladım ki, kişi sevdiği işi yapmalı. Üç günlük dünyada mecbur olduğum işi değil sevdiğim işi yapıyorum. Benden mutlusu yok artık :)


Bolu ve çevresinde yaşıyorsanız Bahçelievler 50. yıl Okulu'nun karşısında
İnstagram kullanıyorsanız "gulev_aksesuar"
Facebook kullanıyorsanız Gulev Aksesuar"
 

GÜLEVCE Copyright © 2012 Design by Ipietoon Blogger Template